درباره ما

درباره ما”شرکت پرستاری نیکو حامیان “با بیش از 10 سال سابقه خدمات مراقبت و نگهداری، پرستاری از سالمند و بیمار در منزل با مجوز فعالیت از سازمان بهزیستی شهر تهران آماده اعزام پرستار مناسب جهت نگهداری از سالمند عزیزتان در منزل می‌باشد.

Caring for and nursing the elderly at home

نگهداری و پرستاری از سالمندان در منزل

همچنین این موسسه با رویکردی جدید و با هدف ارائه خدمات توانبخشی، خدمات فیزیوتراپی، کاردرمانی در منزل با پرسنلی کارآزموده و دارای تخصص و مدرک دانشگاهی آماده ارائه خدمات فوق می‌باشد.

در این شرکت پرستاری سالمند خدمات فیزیوتراپی با بیمه تکمیلی نیز پذیرش می‌گردد.

 

Nursing services for the elderly at home

خدمات پرستاری از سالمند در منزل

خدمات پرستاری از سالمند در منزل

کارشناسان این مرکز پس از ارتباط با بستگان سالمند و یا بیمار، ابتدا اطلاعات مربوط به وضعیت فیزیولوژیکی فرد را جمع آوری می‌نمایند، پس از توافق دستمزد نیروی مورد نظر، پرستار مناسب با وضعیت سالمند را اعزام می‌نماید. پرستار یا مراقب اعزامی 48 ساعت بصورت آزمایشی در محل کار سالمند حضور می‌یابد و عملکرد ایشان مورد ارزیابی بستگان سالمند قرار می‌گیرد. در صورت رضایت از عملکرد فرد اعزامی طبق توافق اولیه، قرارداد در دو نسخه تنظیم می‌گردد و به امضای طرفین می‌رسد.

پرستاری از سالمند در منزل یک موضوع چالش‌انگیز در بین خانواده سالمند است. برای برطرف کردن این چالش و اطمینان خاطر از کیفیت پرستاری، سالمند خود را به پرستاران با تجربه و مورد اطمینان ما بسپارید. ما در طول قرارداد با شما هستیم و همواره پاسخگو می‌باشیم.

خدمات درمانی و تزریقات

در صورت نیاز به تیم پزشکی و پرستاری، کارشناسان دفتر با پزشک و یا پرستار مورد اطمینان موسسه هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهند. همچنین در صورت نیاز به هر گونه تزریقات، سرم‌تراپی، ساکشن، نصب سوند، پانسمان انواع زخم و در صورت نیاز به روانشناس یا مشاور کارشناسان این مرکز هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهند.

کارشناسان ما در طول قرارداد همواره پیگیر روند پرستاری و توانبخشی بوده و در صورت بروز مشکل نسبت به حل مسئله اقدام می‌نمایند.

ارتباط با ماContact us

درباره ارتباط با کارشناسان و دریافت مشاوره ما می‌توانید با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.

پونک و غرب تهران: 44488721

شمال و شریعتی: 86036908

مرکز: 66376179

جنوب: 66190411

استان البرز: 02691004136