درباره ما

شرکت پرستاری نیکو حامیان همراه تهران

"شرکت پرستاری نیکو حامیان ایرانیان"با 10 سال سابقه پرستاری در زمینه: مراقبت و پرستاری از سالمند در منزل با رویکردی جدید و با هدف ارائه خدمات توانبخشی، گام دوم خود را در زمینه ارائه خدمات توانبخشی به سالمندان و بیماران عزیز و گرامی در منزل برداشت. موسسه"نیکو حامیان همراه تهران"با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی و با هدف ارائه خدمات پرستاری از سالمند، توانبخشی و ویزیت در منزل به جامعه هدف خود با استخدام کارشناسان فیزیوتراپی، کاردرمانی و پرسنل آموزش دیده در این حوزه فعالیت خود را آغاز نمود.
 

بازدید از منزل سالمند

  این مرکز پس از ارتباط با بستگان سالمند و یا بیمار، ابتدا اطلاعات مربوط به وضعیت فیزیولوژیکی فرد را جمع آوری نموده، سپس جهت بازدید از منزل هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهد. بازدید از منزل توسط کارشناس مددکاری یا مسئول فنی مورد تایید سازمان انجام می‌گردد. شرایط فیزیولوژیکی و محیطی سالمند یا بیمار از نزدیک ارزیابی شده و با گزارش کامل و جامع طبق استانداردهای تعریف شده کمیسیون تشکیل می‌شود. پس از تحلیل شرایط طبق پبشنهاد کارشناسان ما و نظر شما خدمات پرستاری و توانبخشی با نظارت مسئول مربوطه صورت می‌پذیرد. در صورت نیاز به تیم پزشکی و پرستاری،کارشناسان دفتر با پزشک و پرستار شرکت هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهند.
کارشناسان ما در طول قرارداد همواره پیگیر روند پرستاری و توانبخشی بوده و در صورت بروز مشکل نسبت به حل مسئله اقدام می‌نمایند.
 

ارتباط با ما

  جهت ارتباط با کارشناسان و دریافت مشاوره می‌توانید با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.   پونک و غرب تهران: 44488721   شمال و شریعتی: 86036908   مرکز: 66376179   جنوب: 66190411   استان البرز: 91004136