پرستاری از بیمار؛ خدمات مراقبت و نگه داری از بیمار

  • هدف از ارائه خدمات پرستاری 
خدمات پرستاری از بیمار در منزل با هدف افزایش رفاه و آسایش خانواده های بیماران و همچنین بیمار ارائه می‌شود. پرستاری و مراقبت از بیمار در منزل و یا بیمارستان برای مدت طولانی و در شرایط سخت، مسئولیت بزرگی را برای خانواده بیمار بوجود می آورد.
  • استخدام پرستار بیمار
در شرایط زندگی شهری وقتی یکی از اعضای خانواده‌ دچار بیماری می‌شود، و نیاز مبرم به یک نفر جهت مراقبت و نگهداری دارد، با توجه به مشغله کاری زیاد و نداشتن وقت کافی، خانواده دچار بحران شده و این نیاز در آن بوجود می‌آید که، یک نفر خارج از نظام خانواده نگهداری از شخص بیمار و یا سالمند را تقبل نماید. در چنین شرایطی خانواده‌ها باید تجربه کافی و لازم را برای استخدام فردی که بتواند از بیمار و یا سالمندشان پرستاری نماید را داشته باشند.

شرکت پرستاری در منزل

برای اینکه خانواده‌ها بتوانند با خیال آسوده به امور شخصی زندگی و کار خود بپردازند و از طرفی خیالشان بابت سالمند و یا بیماری که در منزل دارند آسوده باشد، نیاز دارند برای دریافت خدمات پرستاری و مراقبتی، از موسسات پرستاری که در این حوزه فعالیت دارند کمک بگیرند. متاسفانه در سال‌های اخیر شاهد این بودیم که دفاتر مختلفی در حوزه پرستاری از سالمند و بیمار در منزل بصورت غیر قانونی فعالیت نموده و هیچ گونه مجوزی برای این فعالیت را ندارند. از مغازه ویلچر فروشی خیابان‌های شهر گرفته تا دفاتر خدماتی، دفاتر تامین نیروی انسانی، دفاتر کاریابی و افراد حقیقی که با اجاره آپارتمان و یا اتاقی از یک دفتر، در سایت‌های مختلف و غیرقانونی اقدام به تبلیغ پرستاری از سالمند و بیمار در منزل می‌نمایند. پس خانواده‌ بیماران و سالمندان باید مدارک شامل روزنامه رسمی و مجوز این موسسات را بررسی نمایند چرا که با مسئله مهمی روبرو هستند.

"موسسه پرستاری نیکو حامیان همراه تهران"

ما اینجا هستیم با بیش از 10 سال تجربه و فعالیت در حوزه پرستاری از سالمند و بیمار در منزل و یا بیمارستان آماده ارائه خدمات مراقبت و نگهداری از سالمند گرامی و یا بیمار عزیزتان می‌باشیم.  

برای خدمات پرستاری از بیمار، ارتباط بگیرید

جهت اخذ مشاوره می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید و یا در قسمت ثبت مشاوره شماره تماس و مشخصات خود را درج بفرمایید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.
پونک و غرب: 44488721 شمال و شریعتی: 86036908 مرکز: 66376179 جنوب: 66190411 شرق: 66353398 استان البرز: 91004136