پرستاری از بیمار در منزل و بیمارستان

پرستاری از بیمار در منزل و بیمارستان

خدمات پرستاری از بیمار در منزل و مراقبت از بیمار با هدف افزایش رفاه و آسایش خانواده های بیماران وهمچنین بیمار ارائه میشود..پرستاری و مراقبت از بیمار در منزل و یا بیمارستان به مدت طولانی و شرایط سخت ،مسئولیت بزرگی را برای خانواده بیمار بوجود می آورد .

.استفاده از خدمات مراقبتی و توانبخشی بیمار در منزل این اطمینان را به خانواده ها خواهد داد که پرستاری با تجربه و آموزش دیده به خوبی و با استانداردهای مراقبتی از بیمار مراقبت و نگهداری خواهد کرد.

 

 

 

 

کارفرمایان محترم میتوانید جهت بهرمندی از خدمات شرکت مراقبتی ،توانبخشی حامیان همراه تهران و درخواست پرستار،مراقب و نگهدار خانم یا آقا بصورت روزانه،شبانه روزی و یا مقطعی با شماره های تماس ما در دفاتر نزدیک به محل سکونتتان تماس حاصل بفرمایید و درخواست خود را ثبت نمایید،کارشناسان ما در اولین فرصت نیروی مناسب با معیارهای درخواستی شما را هماهنگ کرده و جهت مصاحبه خدمتتان اعزام مینمایند.

 

 

 

 

پس از مصاحبه اولیه و پذیرفته شدن از طرف کارفرما ، در صورت نیاز مددکار اجتماعی بازدید از منزل را انجام داده و آموزشها و توصیه های لازم به خانواده و نیروی اعزامی داده میشود ، نیروی اعزامی بمدت 48 ساعت بصورت آزمایشی در محل فعالیت خواهد نمود . پس از گذشت 48 ساعت از شروع کار  و رضایت کارفرما ااز نحوه انجام کار توسط نیروی اعزامی ،قراردادی بین شرکت و کارفرما منعقد خواهد شد.

شرکت پرستاری از سالمند در منزل

ا                              اعتماد شما اعتبار ماست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *