پرستاری از سالمند در تهران

خدمات پرستاری از سالمند در منزل

خدمات پرستار در منزل شرکت خدمات پرستاری نیکو حامیان؛ شامل مراقبت‌های عادی و پرستاری از سالمندان، همراهی آنها در امور منزل و فعالیت‌های روزمره تا تخصصی برای مبتلایان به بیماری‌های مزمن و خاص می‌باشد.

دیگر استرس و نگرانی نداشته باشید. می‌دانیم فرایند مراقبت و پرستاری از سالمند در منزل با توجه به مشغله‌های فرزندان بسیار سخت و استرس زا است. ما هستیم تا به شما کمک کنیم که با خیال آسوده به امور شخصی خودتان رسیدگی نمایید.

ما برای سالمند شما برنامه داریم و بدون علم و آگاهی فقط صرف اینکه یک قرارداد ببندیم، پرستاری از سالمند را به عهده نمی‌گیریم. شرکت پرستاری از سالمند در منزل نیکو حامیان به تعهدات خود در قبال قرارداد پرستاری و مراقبت از سالمند در منزل پایبند بوده و تضامین لازم را در قرارداد خود می‌آورد.

مفاله سالمند تنها در منزل را از اینجا بخوانید.

خدمات پرستاری از سالمند در منزل

خدمات پرستاری از سالمند در منزل

خدمات مراقبت در خانه توسط شرکت پرستاری نیکو حامیان، فرصتی را در اختیار خانواده‌ها می‌گذارد تا از مسئولیت‌های مراقبتی خود فاصله بگیرند و عزیزان خود را در دستان یک مراقب قابل اعتماد قرار دهند. وقتی برای یک سالمند عزیز که به تنهایی زندگی می‌کند در اثر یک حادثه، مشکلات فیزیولوژیکی پدید آید و یا صرفاً در روند پیری او مشکلی بوجود آید، فرزندان دچار بحران می‌شوند. فرزندان در امور فعالیت‌های روزمره زندگی خود نیز با چالش روبرو می‌گردند.

مراقبین ما کاملاً غربال‌ شده، آموزش دیده و قابل اعتماد هستند. ما مراقبت‌های ساده و حرفه‌ای خود را به صورتی ارائه می‌دهیم که احترام و جایگاه سالمند حفظ شده و در عین حال به سالمند کمک می‌کند استقلال خود را حفظ نماید.

خدمات مراقبت شخصی از سالمند در منزل به سالمندان کمک می‌کند تا در شرایط سالم و محیط آرام روزگار پیری را بگذرانند. در این شرایط از سلامت روان بالایی برخوردار میگردند و همچنین به جایگاه آنها در خانواده ارج نهاده می‌شود. با کمک‌های نخصصی ما می‌توانید مطمئن باشید که عزیزتان مراقبت‌های مورد نیاز خود را، دقیقاً در زمانی که نیاز دارد، دریافت می‌کند.

 

 خدمات مراقبت شخصی ما عبارتند از:

کمک به بهداشت شخصی

نظارت بر رژیم غذایی و برنامه‌ منظم غذایی

یادآوری داروها

کمک به حمام کردن و استحمام امن

پانسمان

کمک در راه رفتن

کمک در استفاده از سرویس بهداشتی

امور منزل در حد متعارف

فراهم کردن محیط با نشاط

مراقبت و همراهی سالمند در منزلمراقبت و نگهداری سالمند در منزل

خدمات مراقبت و همراهی در منزل شرکت پرستاری از سالمند، تمرکز خود را بر بهبود سلامت و رفاه عزیزان سالخورده شما گذاشته است. سالمندان می‌توانند با این روش بیشترین بهره را از زندگی ببرند. در حالی که بسیاری از سالمندان ما از استقلال خود لذت می‌برند، ولی زمانی فرا می رسد که ممکن است به کمک بیشتری نیاز داشته باشند.

زمانی پیش می‌اید که سالمند شما می‌خواهد به مطب دکتر مراجعه نماید و یا برای خرید به سوپر مارکت مراجعه کند؛ در این شرایط نیاز نیست فرزندان از کار خود خارج شده و نیز از راه دور برای این موارد مراجعه نمایند. دریافت مراقبت‌های سالمندان در منزل می‌تواند مقرون به صرفه و قابل اعتماد باشد همچنین جایگزین مناسبی برای خانه سالمندان است.

اگر به مراقبت‌های 24 ساعته و یا فقط چند ساعت در روز نیاز داشته باشید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. ما در ابتدا تلاش می‌کنیم ابتدا شخصیت منحصر به فرد سالمند خود را شناسایی نماییم تا تا بتوانیم، فعالیتهایی را برنامه ریزی کنیم که هم محرک و هم لذت بخش باشند. گزینه‌های خدمات مراقبت همراه ما در منزل با توجه به شرایط خاص سالمند شما انعطاف پذیر و قابل تنظیم می‌باشد. ضمنا به عنوان بخشی از رویکرد شرکت پرستاری نیکو حامیان، یک برنامه مراقبت را مطابق با نیازهای شما سفارشی خواهیم کرد.

 خدمات مراقبت همراه ما عبارتند از:همراه بیمار

همراهی و گفتگوی دلسوزانه

مشارکت در سرگرمی‌ها

باغبانی

خرید و کارهای روتین منزل

جابجایی و کمک وسایل منزل

کمک در مراقبت از حیوانات خانگی

خدمات یادآوری مانند:داروها، تاریخ‌ها، برنامه‌ها و غیره

تهیه غذ،ا خانه داری (تحویل نسخه، خشک شویی و غیره)

خرید مواد غذایی

ارزیابی ایمنی منزل

پرستاری از سالمندانی که زوال عقل یا آلزایمر دارند.

مراقبت از سالمند در منزل

بیماری آلزایمر، یک بیماری مغزی پیش رونده و رایج‌ترین شکل زوال عقل می‌باشد. دمانس یک بیماری خاص نیست، در واقع یک اصطلاح کلی است که برای توصیف گروهی از علائم خاص مانند: از دست دادن حافظه و سایر اختلالات شناختی استفاده می‌شود. همچنین دمانس یک اختلال جدی بوده که در فعالیت‌های روزمره فرد اختلال به وجود می‌آورد. اگر سالمندتان از آلزایمر و یا نوع دیگری از زوال عقل رنج می‌برد، مراقبت از او می‌تواند تأثیر زیادی بر سلامت جسمی و روانی شما بگذارد و سلامت روان شما را تهدید نماید.

به دلیل ماهیت پیش رونده این بیماری، بسیاری از خانواده‌ها از حمایت و کمک متخصصان مراقبت در منزل استفاده می کنند. شما می‌توانید از متخصصان برجسته ما در مراقبت از آلزایمر و زوال عقل کمک بگیرید. به ما اعتماد کنید تا زندگی عزیزتان و شما بسیار آسان‌تر و لذت بخش‌تر گردد.  ما با شما کمک خواهیم کرد تا یک برنامه مراقبت خانگی سفارشی ایجاد کنیم که با تغییر نیازهای عزیز شما تغییر می‌کند.

هدف تیم مراقبت

تیم مراقبت ما آموزش و تجربه‌ی کافی در ارائه سطح مناسب مراقبت و پشتیبانی فردی را دارد و در عین حال، همه چیز از دارو گرفته تا فعالیت‌های روزانه را به دقت زیر نظر می‌گیرد. هدف ما ایجاد یک محیط مثبت در منزل و فعالیت‌هایی است که سالمندتان هنوز قادر به انجام آن است، تمرکز می‌کند و نه کارهایی که دیگر نمی تواند انجام دهد. ما برای این فرآیند برنامه داریم.

با پیشرفت بیماری تغییراتی در سالمند رخ می‌دهد. با اتخاذ رویکردی مثبت برای مراقبت و استفاده از استراتژی‌های مؤثر، مراقبین ما می‌توانند به سالمندتان کمک کنند تا به زندگی هدفمند در خانه ادامه دهد. تکنیک‌ها و استراتژی‌ها، رویکرد کلی مراقبت می‌باشند که توسط شرکت پرستاری نیکو حامیان ایجاد و توسعه داده شده است.  سیستم طبقه بندی به پرستاران آموزش دیده اجازه می دهد: ویژگی‌های مراحل مختلف زوال عقل را شناسایی نمایند. بهترین برنامه را برای مراقبت طولانی مدت از سالمند خود از ما بخواهید.

پرستار از سالمند با بیماری خاصپرستار از سالمند با بیماری خاص

در تهران هزاران نفر هستند که با چالش‌های یک بیماری مزمن هر روز دست و پنجه نرم می‌کنند. برای سالمندانی که بیماری‌های مزمن دارند، حتی ساده‌ترین موارد در زندگی می‌تواند دشوارتر به نظر برسد. شرکت پرستاری نیکو حامیان معتقد است که تشخیص بیماری مزمن در سالمند نباید به معنای پایان استقلال و آزادی او باشد. ما با خانواده‌ها در تهران کار می‌کنیم تا به ایجاد و اجرای یک طرح جامع در خانه برای مدیریت انواع بیماری‌ها و شرایط مزمن کمک کنیم.

بسته به نیاز شما عزیزان، ما می‌توانیم در مورد فعالیت‌های روزمره زندگی، برنامه‌های ورزشی، مدیریت دارو، تهیه وعده‌های غذایی و موارد دیگر کمک کنیم. با توجه به اینکه برنامه مراقبت سالمندان با بیماری خاص منحصر به فرد می‌باشد، رویکرد مشخصی برای مراقبت وجود ندارد. به همین دلیل متخصصان ما با هر یک از مراجعان همکاری می‌کنند تا یک برنامه مراقبت منحصر به فرد برای نیازهای خاص آنها ایجاد نمایند.

شما به یک شبکه پشتیبانی قوی نیاز دارید.هدف ما این است که بخشی جدایی ناپذیر از حلقه مراقبت سالمندتان باشیم. ما با خانواده و تیم پزشکی سالمندتان برای کمک به ارائه حمایت غیرپزشکی مورد نیاز، همراهی خواهیم کرد. برای راحتی و تا حد امکان مستقل ماندن سالمند، با توجه به شرایط مداخله نموده و فعالیت خواهیم داشت.

خدمات پرستار به سالمند با بیماری خاص در منزل

یادآوری دارو و سرویس بهداشتی

مراقبت از بی‌اختیاری

جلوگیری از تحریکات و عفونت های پوستی

تهیه غذا برای حفظ تغذیه

ایاب و ذهاب

انجام امور نوبت‌های پزشکی

کمک به فعالیت‌های درگیرکننده یا آرام بخش

کمک به رژیم ورزشی برای کاهش افسردگی و اضطراب

ارتباط کلامی و حمایت عاطفی

نظارت بر وضعیت پوست و اندام تحتانی برای جلوگیری از شکستگی پوست، زخم، و آسیب‌های مرتبط

حصول اطمینان از بهداشت دهان و دندان برای جلوگیری از بیماری لثه (شایع در بیماران دیابتی)

نویسنده: کارشناس ارشد مشاوره شهبازی

m-sh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *